Facebook Twitter Gplus Flickr LinkedIn YouTube RSS
Αρχική » Παιδικό

Παιδικό

Α ΦΑΣΗ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΦΗΒΙΚΟ 2012 – 2013 ΜΕΧΡΙ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ

Η παιδική ομάδα μπάσκετ του Αργοναύτη Τριγλίας Ραφήνας αγωνίζεται φέτος στην Β’ κατηγορία του πρωταθλήματος Παίδων της EΣΚΑ στον 4ο όμιλο.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα των αγώνων,τη βαθμολογία καθώς και το πρόγραμμα των προπονήσεων, ανατρέξτε στο μενού.

Α’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΣ ΕΣΚΑ

ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΑΟ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2014 – 2015.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 2015 – 2016

Στο πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑ 2015/2016 ο Α.Ο.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ συμμετέχει με δυο ομάδες. Το Παιδικό Α’  και το Παιδικό Β’.

 Το Παιδικό Α’ το αποτελούν

4 ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5 ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6 ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 7 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8 ΛΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9 ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 10 ΤΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 12 ΑΛΕΞΙΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 ΑΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 16 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17 ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Το Παιδικό Β’ το αποτελούν

4 ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 6 ΜΠΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7 ΜΑΛΙΝΔΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 8 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 10 ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 12 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 15 ΚΙΝΑΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 16 ΓΚΙΟΥΛΜΠΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 17 ΘΕΟΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Α’ (ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015 – 2016)

12/9/2015  Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ  45 – 68

26/9/2015   Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΣΝ. ΜΑΚΡΗΣ  69 – 36

3/10/2015  ΑΣ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  22 – 58

10/10/2015  Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟΚ. ΣΠΑΤΩΝ  56 – 21

18/10/2015  ΑΟ. ΠΛΑΤΩΝ – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  52 – 64

24/10/2015  Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  78 – 51

31/10/2015  Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ. ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ  77 – 24

8/11/2015  ΓΣ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  13 – 73

15/11/2015  ΑΟ. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ  – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  34 – 51

21/11/2015  ΑΣ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ  – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  63 – 36

28/11/2015  Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ  54 – 21

6/12/2015  ΕΣΝ. ΜΑΚΡΗΣ  – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  31 – 84

12/12/2015  Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  63 – 19

10/1/2016 ΑΟΚ. ΣΠΑΤΩΝ  – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  29 – 58

16/1/2016  Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ. ΠΛΑΤΩΝ  60 – 50

24/1/2016  ΟΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  49 – 68

30/1/2016  ΑΟ. ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ  – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  29 – 89

13/2/2016  Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  –  ΓΣ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ  67 – 32

ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

22/2/2016  ΑΕ. ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  63 – 64

5/3/2016  ΓΣ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ   70 – 59

 

 

 

 

 

 

ΕΥΗΚΟΟΝ GAK POSH NORTHPOINT-MARINE-LTD ΤΟ ΛΙΜΕΝΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ Π ΣΚΛΙΑΣ BESIKTAS SHIPYARD ΔΗΜΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
© 2012 argonautisbc.Created by argi
credit
show
 
close